Su džiaugsmu pranešame, kad nuo šiol galėsite užsisakyti „Taycan“ skirtą 22kW integruotą „Porsche Tequipment“ kroviklį. Įmontuotas (AC) kroviklis padidins maksimalią įkrovimo galią kraunant kintamąja srove iki 22 kW bei sutrumpins įkrovimo laiką.

 

Asortimente rasite:

„Porsche Tequipment“ 22kW integruotą įkroviklį

 

„Porsche Mobile Charger Connect“ – tai įkroviklis su 5 colių jutikliniu ekranu, kurį galite prijungti prie pramoninio elektros lizdo. Jo galia – iki 22 kW.

Įrenginį galima konfigūruoti ir naudoti per „WiFi“.

 

Apie „Porsche Mobile Charger Connect“:

– Galima naudoti namuose

– Galia: iki 22 kW

– Visiškai palaiko išmanųjį įkrovimą kartu su „Porsche Home Energy Manager“ (dalies numeris: 9Y0 915 686)

– Matmenys: ilgis: 38,5 cm; plotis: 13,5 cm; aukštis: 6,5 cm

– Svoris: 2,54 kg

 

Svarbu: „Porsche“ įkrovimo įranga yra skirta naudoti tik su transporto priemonėmis, kurios atitinka visuotinai elektromobiliams galiojančius standartus ir direktyvas. Suderinamumas garantuojamas tik elektra varomoms transporto priemonėms su 2 tipo kištuku.

 

 

Integruotas kintamosios srovės įkroviklis su 22 kW.

Tinka šiems „Taycan“ modeliams:

Taycan 4S Sport Turismo
Taycan
Taycan Sport Tourismo
Taycan 4 Cross Turismo

Kaina
2,100.00 + PVM €
Dar greitesnis „Taycan“ įkrovimas

„Porsche Home Energy Manager“ įkroviklis namams

Home Energy Manager“ – pažangus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai įkrauti automobilį namuose. Šis įrenginys nuolat stebi jūsų namų ūkio energijos poreikius ir lygina juos su maitinimo jungties galia. Prietaisas nustato elektromobilio įkrovimo galią, kad įkrovimo metu nebūtų perkrauta buitinė elektros grandinė. Jeigu gresia perkrova, „Home Energy Manager“ susisiekia su „Mobile Charger Connect“, kad galėtų valdyti įkrovimo procesą ir esant poreikiui sumažintų krovimo galios kiekį.

 

Išskirtinės savybės:

 

– Palaiko išmanųjį įkrovimą kartu su „Porsche Mobile Charger Connect“

– Optimizuoja elektromobilio įkrovimo procesą

– Vienu metu gali valdyti net kelių transporto priemonių įkrovimo procesus

– Optimizuoja įkrovimo išlaidas (jei naudojamasi kintančiu elektros tarifu)

– Palaiko tvarų įkrovimą naudojant šalyje pagamintą elektros energiją, pvz., iš fotovoltinės sistemos

 

Svarbu: „Home Energy Manager“ įrenginį gali sumontuoti ir sujungti su namų elektros sistema gali tik kvalifikuotas paslaugų teikėjas arba elektrikas. Norėdami sužinoti išsamesnę informaciją, kreipkitės į Vilniaus „Porsche“ centrą – jame taip pat galėsite įsigyti ir papildomų srovės jutiklių.

 

Porche Taycan

Susisiekite su mumis    Pateikdami savo asmens duomenis šioje formoje bei paspausdami „Siųsti“, Jūs išreiškiate savo sutikimą, kad UAB „Prime Auto“ su Jumis susisiektų dėl asmeninio susitikimo, produktų, pasiūlymų ir paslaugų. Daugiau informacijos apie savo asmens duomenų tvarkymą galite rasti Privatumo politikoje.