Registracija į servisą

20 % nuolaida 8+ metų amžiaus automobilių serviso paslaugoms ir detalėms.

Kad automobilis išliktų vertas Porsche vardo.

Nuo to, kaip Jūs prižiūrėsite savo Porsche automobilį, priklausys ne tik jo važiavimo charakteristikos ir patikimumas, bet ir vertė ateityje:

 • Skaidri automobilio istorija.

  Suteiksime galimybę atnaujinti ir išlaikyti nepriekaištingą Jūsų Porsche priežiūros istoriją.Net jeigu iki šiol Jūsų automobilio istorija nėra dokumentuota oficialiame Porsche centre, tai ne vėlu padaryti. Atlikus specialią patikrą ir sutvarkius automobilį pagal kruopščią 111 punktų programą, Jūsų automobilis įgis skaidrią ir dokumentuotą istoriją.

 • 2 metų garantja atsarginėms detalėms.

  Patikima kokybė be ridos apribojimų.

 • Porsche Approved garantija.

  12 mėnesių „Porsche Approved“ gamintojo garantija.

  12 mėnesių pagalbos kelyje paslauga „Porsche Assistance“.

  111 taškų automobilio „Porsche Approved“ patikra.

  Tik originalios „Porsche“ detalės.

  Patvirtinta ir dokumentuota automobilio istorija.

Jūsų Porsche automobilis sukurtas laikantis aukščiausių kokybės standartų. Tik tokie automobiliai nusipelno Porsche ženklo, nes tai mūsų ilgametis kokybės garantas. Šiame ženkle telpa istorija, pergalės, technologijos ir sportiška dvasia. Porsche centre jums suteiksime kvalifikuotas techninės priežiūros ir remonto paslaugas, užtikrinančias automobilio nepriekaištingą veikimą.

*Nuolaida taikoma pagal automobilio kėbulo identifikavimo Nr. (VIN) tinkančioms dalims ir Porsche tequipment aksesuarams bei remonto ir priežiūros paslaugoms. Nuolaida netaikoma išparduodamoms prekėms, padangoms ir sumažintais įkainiais teikiamoms paslaugoms.

Užsiregistruokite patikrinimui arba remontui